Суспільство

“Цинічний п***ць!” – Соколова розповіла, як чиновники Генштабу крадуть гроші на похованнях загиблих українських воїнів

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Деякі чиновники управління ЦВС Генштабу ЗСУ заробляють на перевезенні тіл українських військових з Донбасу. Про це пише у Facebook журналістка Яніна Соколова.

“Минулого тижня один з офіцерів ЗСУ , який нині служить на Донбасі у в/ч надіслав мені документи, згідно яких фоп, зареєстрований на нєкого Ткачука І.І. з місцем реєстрації – гуртожиток, здійснює надання ритуальних послуг за завищеними цінами. Такі послуги надавалися десятки разів одним і тим сами фопом, де для прикладу перевезення тіла військового з Донбасу до дому у три рази перевищувало реальну вартість”, – написала вона.

За словами командира військової частини, працює це так: їм телефонують з вищого командування Генштабу і пропонують укласти договір на ритуальні послуги саме з цим ФОП.

“У ході перевірки нами з Александр Ильиных у Соромно документів і додаткових питань, офіцером ЗСУ було названо прізвище полковника Бондаря, що є представником управління ЦВС Генштабу Збройних Сил”, – пише журналістка.

Сам полковник Бондар відмовився коментувати, чи знає про схему і пана Ткачука з його ФОП.

Крім того, журналісти з’ясували, що “Бондар, ймовірно, теж причетний до дерибану коштів через тендери для свого сімейного бізнесу”.

“Ми з’ясували, що теща Бондаря – Алла Марш, також має фоп та часто виграє тендери щодо постачання в структурі ЗСУ. Сам Бондар задекларував 2 ділянки у Києво-Святошинському районі за останні два роки. А дружина, київський прокурор стала власницею Рендж Ровер“, – пише Соколова.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16