Суспільство

“Цинічний п***ць!” – Соколова розповіла, як чиновники Генштабу крадуть гроші на похованнях загиблих українських воїнів

0

Деякі чиновники управління ЦВС Генштабу ЗСУ заробляють на перевезенні тіл українських військових з Донбасу. Про це пише у Facebook журналістка Яніна Соколова.

“Минулого тижня один з офіцерів ЗСУ , який нині служить на Донбасі у в/ч надіслав мені документи, згідно яких фоп, зареєстрований на нєкого Ткачука І.І. з місцем реєстрації – гуртожиток, здійснює надання ритуальних послуг за завищеними цінами. Такі послуги надавалися десятки разів одним і тим сами фопом, де для прикладу перевезення тіла військового з Донбасу до дому у три рази перевищувало реальну вартість”, – написала вона.

За словами командира військової частини, працює це так: їм телефонують з вищого командування Генштабу і пропонують укласти договір на ритуальні послуги саме з цим ФОП.

“У ході перевірки нами з Александр Ильиных у Соромно документів і додаткових питань, офіцером ЗСУ було названо прізвище полковника Бондаря, що є представником управління ЦВС Генштабу Збройних Сил”, – пише журналістка.

Сам полковник Бондар відмовився коментувати, чи знає про схему і пана Ткачука з його ФОП.

Крім того, журналісти з’ясували, що “Бондар, ймовірно, теж причетний до дерибану коштів через тендери для свого сімейного бізнесу”.

“Ми з’ясували, що теща Бондаря – Алла Марш, також має фоп та часто виграє тендери щодо постачання в структурі ЗСУ. Сам Бондар задекларував 2 ділянки у Києво-Святошинському районі за останні два роки. А дружина, київський прокурор стала власницею Рендж Ровер“, – пише Соколова.