Різне

«Цьому чоловіку на фото 53 роки»: Він пояснив, що його секрет доволі простий і кожен може брати з нього приклад

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Інфлуенсер, який поборов старість, жаліється, що люди постійно думають, що йому як мінімум половина від його справжнього віку. Уся проблема в тому, що 53-річний чоловік дійсно виглядає як тінейджер. Своїм успіхом чоловік поділився з місцевим виданням.

Едсон Брандон проживає в Нідерландах і працює персональним коучем. Очевидно, що своїй молодій зовнішності він завдячує передусім генетиці, але справа не лише в ній. Адже люди при першій зустрічі думають, що йому «двадцять з чимось років» або «як максимум тридцять з копійками», інформує Колумніст.

Більшість відразу заперечить, що Едсон ймовірно робив пластичні операції, але це не так. Він пояснює, що його секрет у здоровому харчуванні і відсутності шкідливих звичок. Також чоловік визнає, що він приділяє багато уваги правильному догляду за шкірою.

Едсон Брандон додає, що ніколи у житті не вживав алкоголь чи наркотики. Він повністю виключив зі свого раціону цукри, смажену чи консервовану їжу. Важливо також достатньо питної води. Наприклад, сам чоловік вживає два літри в день.

«Я не відчуваю жодної різниці між тим, як я почував себе в 20 років і зараз. Мені здається, що я маю так само енергії як і в молодості. Люди зазвичай стають шокованими, коли дізнаються про мій вік»

Едсон веде персональний блог і інстаграмі, а також є автором книги «Молодий після 40».

«Першим кроком на шляху омолодження є прийняття своєї зовнішності і позитивне мислення. Лише тоді, коли ви полюбили себе, можна перейти до наступних етапів. А саме побудова більш здорового харчування, фізичні вправи і догляд за шкірою».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16