Новини

“Цукерка від педофіла”: Майкл Щур гучно викрив Шарія

0

Комедійний ведучий Майкл Щур (Роман Вінтонів) назвав блогера Анатолія Шарія “цукеркою, яку педофіл простягає дитині”.

Новий сюжет про екскандидата у нардепи вийшов на YouTube-каналі “Телебачення Торонто” у рамках програми #@)₴?$0.

Ведучий заявив: для того, щоб зрозуміти, “як і для чого існує Шарій”, треба з’ясувати, як працює російська пропаганда. За словами журналіста, на “першому рівні” це пропаганда “в лоб”, яку транслюють, зокрема, Дмитро Кисельов, Володимир Соловйов, Ольга Скабєєва.

На “другому рівні”, вважає Майкл Щур, пропаганда орієнтована на людей, які “сумніваються, але при цьому розуміють, що російське телебачення – це занадто”.

“Саме для цих, зневірених в усьому і усіх, існує Шарій. Тому він і каже, що Крим незаконно окупували, але от на Донбасі не все так однозначно”, – сказав ведучий. У ролику показали короткі фрагменти з відеоблогів Шарія, де він говорить про нібито громадянську війну на сході України.

“Шарій – це класична історія про дитину, педофіла і цукерочку. Ні, Шарій не педофіл. Шарій це цукерочка, яку дитині простягає педофіл”, – вважає журналіст.

У 2014 році, розповів він, Шарій став на захист російського пропагандиста Грема Філліпса. СБУ заборонила останньому в’їзд у країну.

“І це, звісно, не сподобалося Анатолію Шарію”, – зазначив Майкл Щур. Так, блогер в одному з відео за 2014 рік заявляв, що Філліпсу заборонили в’їзд за висвітлення “об’єктивної” інформації.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16