Політика

Ця показуха колись закінчиться?! Після від’їзду Шмигаля із обласної лікарні забрали подаровані засоби захисту (ВІДЕО)

0

Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола у своєму телеграм каналі:

Розповідаю про те, як в обласну лікарню ім.Новака під час візиту привезли засоби індивідуального захисту, а потім забрали.

Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль звітує у себе в телеграмі: «У літаку ми привезли на Закарпаття частину засобів індивідуального захисту, які Офіс Президента постійно доправляє в Україну. Частку цієї поставки ми передали для потреб області, а іншу доправили в лікарню».

Через годину телефонували лікарі і просили допомогти із респіраторами, бо до завтра не вистачить. А знаєте чому? Допомогу привезли, передали в лікарню, а потім забрали раз із від‘їздом прем‘єр-міністра. А лікарям вона потрібна прямо сьогодні. Ця показуха колись закінчиться?

Пост Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля у його телеграм-каналі:

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist