Політика

«Дайте доступ до води»: Окупанти б’ють на сполох і знову звернулися в ООН

0

Росія, що окупувала Крим, поскаржилася в ООН на Україну через ситуацію з водою на півострові

В Організацію Об’єднаних Націй звернулася рада з прав людини при президентові РФ. Лист адресовано верховному комісару ООН з прав людини Мішель Бачелет Херія та комісару Ради Європи з прав людини Дуні Міятович.

Окупанти на повному серйозі просять європейських чиновників “захистити право жителів Криму на доступ до питної води і запобігти гуманітарній катастрофі на півострові”.

Автори звернення вказують на той момент, що вирішити проблему із забезпеченням півострова водою могла б річка Дніпро, проте подачу води з неї на півострів українська влада припинила після окупації Криму росіянами, перекривши Північно-Кримський канал.

Наближені Путіна називають такі дії Києва “неправовими, антигуманними і політично мотивованими”.

У Росії вперто ігнорують той факт, що окуповані території повинна забезпечувати всім необхідним країна-окупант. Однак у Москві вже заявили, що кримчанам не бачити перекидання води з материка, оскільки в Ростовській області і Краснодарському краї з водою в цьому році теж проблеми.

Що ж стосується будівництва системи опріснення морської води, то окупанти назвали його дуже витратним проектом і навіть не стали обнадіювати жителів півострова обіцянками.

Джерело: Політека

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist