Політика

“Дайте тільки привід”: екс-нардеп Марков разом з Кремлем зібрався покарати українців

0

Втік в РФ, колишній народний депутат Ігор Марков пригрозив Україні вторгненням

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Свої маячні ідеї він озвучив в пропагандистській програмі на телеканалі «Росія 1».

«Дякую російську владу за те, що мені і моїм дітям надали громадянство. Ось багато хто говорить, що ми втекли. Та нікуди я не збігав! Вважаю, у кожного мужика повинні бути переконання, інакше це було б тварина. Я вірю в возрождающуюся Росію і в її лідера! І я хочу повернути свої території, це мої переконання, так! », – виправдався Марков за втечу з України.

Крім того, він вирішив стати на «захист православних в Україні».

«Дайте нам, с * ка, тільки привід, з церквою! Ось дайте нам привід уже! Всі, хто туди зайдуть, питання тільки в одному: як сприйме світова спільнота – або миротворцями, або окупантами. Але нас назвуть в будь-якому випадку, ким би ми там не були, окупантами. По-іншому питання вирішиться в Україні не зможе », – впевнений скандальний екс-нардеп.

Не обійшлося і без погроз:

«Ви хочете у нас забрати! Ви хочете наші храми передати розкольників, ви хочете наші лаври забрати! Ось тільки дайте привід – і кров’ю харкнете! Ось це вам точно обіцяю! » – істерично заявив колишній український нардеп.

Відзначимо, що ще в грудні 2014 року МВС України оголосило Ігоря Маркова в розшук як «особи, яке ховається від суду». Політика підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство з нанесенням тілесних ушкоджень).