Різне

Данілов: РФ – це штучне утворення. 100%, що вона розвалиться за нашого життя

0

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов вважає, що Російська Федерація розпадеться. Таку думку він висловив в інтерв’ю “24 каналу”, яке вийшло 4 червня.

Чиновник вважає, що РФ – це штучно утворена держава.

“Я свою думку не змінюю. Я собі чітко усвідомив, що в тому стані, у якому є РФ, – це штучне утворення. Я не можу зрозуміти, яке відношення до РФ має Ічкерія? Це що, Росія? Яке відношення до РФ мають інші народи?” – сказав Данілов.

Він зазначив, що багато територій потрапили до складу РФ “під кулеметами”.

“Це штучне утворення, яке свого часу було зібрано так само під кулеметами. Ніхто за власної волі туди не заходив. Це збірна територія, яка рано чи пізно розвалиться. Це абсолютно природна річ. Ми маємо так само розуміти, що це не станеться так швидко, як би нам цього хотілося, але те, що це буде за нашого життя, – 100%”, – переконаний секретар РНБО.

Він зазначив, що Росія протягом усієї історії з’ясовує з кимось відносини.

“Ми маємо дуже небезпечного сусіда, який усе життя займається з’ясовуванням стосунків зі своїми сусідами. Така в них технологічна модель для того, щоб тримати своє суспільство [згуртованим], – має бути обов’язково зовнішній ворог. Свого часу це були США, НАТО, грузини, а зараз – ми. І тому вважати, що є просте рішення у розв’язанні такого складного питання, – це означає самих себе ставити в оману”, – сказав секретар РНБО.

Данілов і раніше висловлював думку, що Росія рано чи пізно розпадеться. В інтерв’ю “Бабелю” 2019 року він сказав, що РФ “тримається тільки тоді, коли є якісь зовнішні вороги”.

“Чи відчепиться колись Росія від нас? Відчепиться тільки тоді, коли вона розвалиться. Я говорив у 2014 році про те, що вся ця історія для Росії закінчиться незалежною Ічкерією, незалежним Татарстаном та іншими, в підсумку Росія розвалиться”, – вважає чиновник.

Данілова призначили секретарем РНБО в жовтні 2019 року.

Джерело: Gordon.ua

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist