Політика

Данілов звільнив Сивохо. Платформа накрилась мідним тазом, – Сазонов посилаючись на власні джерела

0

Секретар РНБО Олексій Данілов звільнив свого позаштатного радника Сергія Сивохо. Наразі про це повідомляють журналісти, а офіційного коментаря від РНБО ще немає.

Указ про звільнення Сивохо ще не опублікований, але рішення прийняте і підписане, повідомляє у фейсбуці журналіст Кирило Сазонов з посиланням на «дуже серйозні джерела».

«Платформа примирення накрилася мідним тазом, продюсер Сивохо не виправдав високої довіри. Двері прямо там, прощавайте…» – додав журналіст.


Раніше з закликом до Данілова про звільнення Сивохо У “Слузі народу” вимагають в РНБО звільнити Сивохо звернулися нардепи від фракції «Слуга народу». Аргументували це тим, що публічна діяльність Сивохо «викликає занепокоєння у суспільстві, створює публічну напругу, дискредитує президента та шкодить національним інтересам України».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist