Політика

Данілов звільнив Сивохо. Платформа накрилась мідним тазом, – Сазонов посилаючись на власні джерела

0

Секретар РНБО Олексій Данілов звільнив свого позаштатного радника Сергія Сивохо. Наразі про це повідомляють журналісти, а офіційного коментаря від РНБО ще немає.

Указ про звільнення Сивохо ще не опублікований, але рішення прийняте і підписане, повідомляє у фейсбуці журналіст Кирило Сазонов з посиланням на «дуже серйозні джерела».

«Платформа примирення накрилася мідним тазом, продюсер Сивохо не виправдав високої довіри. Двері прямо там, прощавайте…» – додав журналіст.


Раніше з закликом до Данілова про звільнення Сивохо У “Слузі народу” вимагають в РНБО звільнити Сивохо звернулися нардепи від фракції «Слуга народу». Аргументували це тим, що публічна діяльність Сивохо «викликає занепокоєння у суспільстві, створює публічну напругу, дискредитує президента та шкодить національним інтересам України».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16