Суспільство

Данилюк: Із такою кадровою політикою Зеленський гарантовано провалить свою місію

0

Президент України Володимир Зеленський вирішив, що особисто відповідає за все, що відбувається у країні, зокрема за підбір людей на керівні посади, у підсумку кадрова ситуація близька до катастрофи. Про це в інтерв’ю Obozrevatel TV, яке вийшло 4 червня, сказав колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк.

“Він зробив так, щоб більшість українців у це повірила. І він через це дуже серйозно постраждає. З такою кадровою політикою гарантовано він провалить свою місію. Що буде економічне зростання, буде мир, буде прорив у кожній сфері. Цього можна було досягнути через дотримання Конституції, через формування державних інституцій, через правильну кадрову політику. Цього зараз немає. Якщо все сконцентрувати на собі з такою слабкою кадровою політикою – це рецепт катастрофи”, – вважає Данилюк.

Він не згоден із твердженням Зеленського, що знайти сильних міністрів практично неможливо.

“Інколи виникає враження, що є певний профіль, під який шукають. І цей профіль не професійний. “Як має виглядати міністр культури? Так. От такого мені й приведіть”. Думаю, що шукають під кліше. Є кілька параметрів, але, на жаль, професійності серед них немає”, – заявив екссекретар РНБО.

Про кадрову кризу державної влади у квітні – травні заявляли голова партії “Слуга народу” нардеп Олександр Корнієнко та керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Останній ініціював створення в Україні кадрового резерву і запропонував главам облдержадміністрацій ввести посади заступників “із роботи з талановитою молоддю”.

На зустрічі з ректорами провідних вищих навчальних закладів України 2 червня Зеленський закликав вирішувати проблему кадрового голоду завдяки залученню талановитих студентів.

Джерело: Gordon.ua

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist