Новини

Данилюк заявив, що Зеленський вибрав не той шлях після перемоги на виборах

0

Президент України Володимир Зеленський приділяє більшу увагу тим справам, які невластиві главі держави. При цьому лідер українців відсунув питання національної безпеки на задній план.

Про це в інтерв’ю “Новому времени” розповів колишній секретар РНБО Олександр Данилюк.

“На жаль, питання нацбезпеки так і не отримало належної пріоритетності. Так виходить, що Зеленський надмірно фокусується на тих темах, які невластиві інституту президента: поточна економічна політика, соціальна”, – повідомив він.

Данилюк пояснив, що Україна є парламентсько-президентською республікою, і при цьому Зеленський займається тими речами, які закріплені за Кабінетом міністрів.

Президент повинен виконувати функцію лідера нації. І в першу чергу займатися питаннями безпеки і міжнародної політики. На даний момент необхідний баланс пріоритетів ще не досягнуто. І сталося це через те, що ще влітку минулого року, коли формувалася команда, був обраний неправильний підхід. Вже тоді було вирішено побудувати піраміду відповідальності із Зеленським на чолі. Хитромудрі товариші вселяли йому, що тільки так і повинно бути, і він повинен приймати всі рішення”, – підкреслив ексголова РНБО.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16