Новини

Данилюк заявив, що Зеленський вибрав не той шлях після перемоги на виборах

0

Президент України Володимир Зеленський приділяє більшу увагу тим справам, які невластиві главі держави. При цьому лідер українців відсунув питання національної безпеки на задній план.

Про це в інтерв’ю “Новому времени” розповів колишній секретар РНБО Олександр Данилюк.

“На жаль, питання нацбезпеки так і не отримало належної пріоритетності. Так виходить, що Зеленський надмірно фокусується на тих темах, які невластиві інституту президента: поточна економічна політика, соціальна”, – повідомив він.

Данилюк пояснив, що Україна є парламентсько-президентською республікою, і при цьому Зеленський займається тими речами, які закріплені за Кабінетом міністрів.

Президент повинен виконувати функцію лідера нації. І в першу чергу займатися питаннями безпеки і міжнародної політики. На даний момент необхідний баланс пріоритетів ще не досягнуто. І сталося це через те, що ще влітку минулого року, коли формувалася команда, був обраний неправильний підхід. Вже тоді було вирішено побудувати піраміду відповідальності із Зеленським на чолі. Хитромудрі товариші вселяли йому, що тільки так і повинно бути, і він повинен приймати всі рішення”, – підкреслив ексголова РНБО.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist