НовиниПодії

Данилюк: “З’явилися підстави сподіватися, що Коломойського буде засуджено в Україні”

0

Відповідати за виведення грошей вкладників із “ПриватБанку” і компенсувати збитки державі повинні як його колишні власники Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, так і менеджмент банку, вважає ексглава Мінфіну Олександр Данилюк. Про це він заявив у Facebook, коментуючи затримання в “Борисполі” одного з фігурантів у справі “ПриватБанку”.

“Минуло більше чотирьох років (після націоналізації “ПриватБанку”. – “ГОРДОН”) – і ось нарешті ми бачимо перші реальні дії влади по притягненню до відповідальності тих, хто виводив гроші вкладників із “ПриватБанку”, – написав він.

Данилюк заявив, що він безпосередньо займався націоналізацією “ПриватБанку”, ініціював судові процеси за межами України і домігся заморожування активів Коломойського по всьому світу за рішенням Лондонського суду.

“В Україні ситуація була інша. Усі позови та розслідування блокувалися генеральним прокурором, судами та соратниками Коломойського у владних кабінетах. Але сьогоднішні події дають підстави сподіватися, що з’являється перспектива засудження Коломойського і в Україні”, – написав Данилюк.

На його думку, в Україні Коломойський “почувався в безпеці, а за межі боявся виїхати через острах арешту, ініційованого американською Фемідою”.

“Але від сьогодні йому і в Україні, схоже, теж нічого доброго не світить”, – вважає Данилюк.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16