Суспільство

“Давайте пиз**ти цю недовладу”: У Москві заарештували Зеленського

0

У Москві затримали оператора Фонду боротьби з корупцією Павла Зеленського – тезку чинного президента України Володимира Зеленського. Про це “Медиазоне” повідомив керівник юридичного відділу Фонду В’ячеслав Гімаді, передають Патріоти України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Він уточнив, що, за словами дружини Зеленського, його з дому відвезли в управління Слідчого комітету по Москві. Пізніше глава “Агори” Павло Чіков уточнив, що проти чоловіка порушили справу про заклики до екстремізму (частина 2 статті 280 КК) через повідомлення в Twitter, написаного після самогубства Нижегородської журналістки Ірини Славіної в жовтні минулого року:

“Ірино, вибачте нас, вибачте що дозволяємо це… цими словами я прошу всіх нас встати, прокинутися, перестати твітити і електронно переживати. Давайте пиз**ти цю недовладу”, – написав він, звертаючись до Путіна, Пєскова, Володіна “та іншої мразі”.

За словами адвоката Мансура Гільманова, як повідомляє “Лентач”, вранці у Зеленського пройшов обшук. У нього забрали ноутбук і телефон. Також він додав, що силовики вдарили Зеленського по голові.