Суспільство

ДБР, через скарги Портнова, відновило кримінальне переслідування Порошенка і Парубія

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Колишній глава Адміністрації президента Андрій Портнов заявив, що суд зобов’язав ДБР відновити слідство у справі нібито «захоплення державної влади» Петром Порошенком і Анрієм Парубієм в 2016 році. Про це повідомляє Колумніст.

Таким чином, на своєму Telegram-каналі Портнов підтвердив, що Шевченківський суд задовільнив одну із його скарг, які він подав через закриття кримінальних справ проти Петра Порошенка.

Портнов і далі продовжує стверджувати, що Порошенко, за допомогою своєї партії, а також при підтримці «Народного фронту» підробили документи, у яких засвідчувалось формування коаліції. Таким чином, за словами колишнього соратника Януковича, Порошенко і Парубій встигли прийняти тисячі управлінських і кадрових рішень, а також незаконно розпоряджалися фінансовими і природними ресурсами країни.

Крім цього, Портнов додав, що суд також визнав протиправними дії слідчих ДБР, які закрили кримінальні провадження за відсутністю складу злочину.

Нагадаємо, що раніше, в ДБР заявили про закриття кількох кримінальних справ проти п’ятого президента України Петра Порошенка. Однією із таких справ було кримінальне провадження щодо правомірності отримання Україною Томосу про автокефалію.

Як пояснив очільник ДБР, кримінальне провадження, на яке у своїх публічних заявах посилався колишній Президент України, насправді стосувалося не Томосу, а скасування реєстрації Української православної церкви Київського патріархату. Воно було зареєстроване на підставі рішення суду ще за керівництва Романа Труби і наразі закрито.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16