Суспільство

ДБР, через скарги Портнова, відновило кримінальне переслідування Порошенка і Парубія

0

Колишній глава Адміністрації президента Андрій Портнов заявив, що суд зобов’язав ДБР відновити слідство у справі нібито «захоплення державної влади» Петром Порошенком і Анрієм Парубієм в 2016 році. Про це повідомляє Колумніст.

Таким чином, на своєму Telegram-каналі Портнов підтвердив, що Шевченківський суд задовільнив одну із його скарг, які він подав через закриття кримінальних справ проти Петра Порошенка.

Портнов і далі продовжує стверджувати, що Порошенко, за допомогою своєї партії, а також при підтримці «Народного фронту» підробили документи, у яких засвідчувалось формування коаліції. Таким чином, за словами колишнього соратника Януковича, Порошенко і Парубій встигли прийняти тисячі управлінських і кадрових рішень, а також незаконно розпоряджалися фінансовими і природними ресурсами країни.

Крім цього, Портнов додав, що суд також визнав протиправними дії слідчих ДБР, які закрили кримінальні провадження за відсутністю складу злочину.

Нагадаємо, що раніше, в ДБР заявили про закриття кількох кримінальних справ проти п’ятого президента України Петра Порошенка. Однією із таких справ було кримінальне провадження щодо правомірності отримання Україною Томосу про автокефалію.

Як пояснив очільник ДБР, кримінальне провадження, на яке у своїх публічних заявах посилався колишній Президент України, насправді стосувалося не Томосу, а скасування реєстрації Української православної церкви Київського патріархату. Воно було зареєстроване на підставі рішення суду ще за керівництва Романа Труби і наразі закрито.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist