Новини

ДБР допитало Парубія через його запит про право Клюєва, Шарія та Кузьміна балотуватися до Ради

0
Державне бюро розслідувань допитало народного депутата від “Європейської Солідарності” Андрія Парубія у справі про перешкоджання виборчому праву

Про це Парубій повідомив у Facebook.

“Щойно вийшов із приміщення Державного бюро розслідувань, де давав свідчення по справі щодо “перешкоджання виборчому праву” (ст. 157 Кримінального кодексу України) під час парламентських виборів 2019 року. В чому ж вбачається моє “перешкоджання”? Виявляється в тому, що я, як голова Верховної Ради України, звертався до правоохоронних органів із вимогою встановити чи одіозний поплічник Януковича Клюєв (ексголова Адміністрації президента за часів Віктора Януковича Андрій Клюєв – ред.), а також Кузьмін (ексзаступник генпрокурора часів Януковича Ренат Кузьмін – ред.) і Шарій (проросійський пропагандист Анатолій Шарій – ред.) перебували в Україні протягом останніх 5 років. І, відповідно, – чи мають вони право брати участь у виборах”, – написав Парубій.

Нардеп наголосив, що ЦВК скасувала реєстрацію зазначених осіб кандидатами в нардепи після його запиту.

“Нагадаю, що Центральна виборча комісія їх зареєструвала кандидатами в народні депутати і лише після мого запиту було встановлено, що вони не мають правових підстав балотуватися, а відтак ЦВК зняла їх з реєстрації. Справедливість було відновлено. Вважаю особистим досягненням, що мені вдалось цього добитися”, – додав Парубій.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16