Новини

ДБР повідомило про підозру Звіробій у погрозах Зеленському

0
Волонтерці Марусі Звіробій у Державному бюро розслідувань вручити підозру за статтею щодо “погроз вбивством” щодо президента Володимира Зеленського

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

“Слідством встановлено, що підозрювана, діючи за попередньою змовою групою осіб з народним депутатом України, 26 жовтня 2019 року, перебуваючи у одній з кав’ярень м. Львів, під час онлайн-трансляції спільного відеозвернення через соціальну мережу “Facebook” та відеохостинг “YouTube”, висловила усні погрози вбивством щодо Президента України Зеленського В.О. у зв’язку з його державною діяльністю”, – йдеться у повідомленні.

У разі доведення вини, підозрюваній загрожує покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років.

В свою чергу, волонтерка Маруся Звіробій заявила, що президент України Володимир Зеленський працює на Російську Федерацію

Про це вона заявила після того, як ДБР вручило їй підозру.

“Я вважаю, що Зеленський діє в інтересах Російської Федерації”, – заявила волонтерка.

За її словами, їй “шиють” підозри за трьома статтями: за погрози, повалення конституційного ладу і погрозу вбивством щодо президента.

Якби я хотіла тебе грохнуть, то я б тобі сказала: “Я тебе підірву”. Я би сказала як. Нехай знайдуть подібні речі, щоб я по телефону чи в переписці десь. Таких переписок не існує в природі. Немає жодної моєї прямої погрози Зеленському”, – сказала Звіробій.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist