Новини

ДБР пред’явила підозри Марусі Звіробій

0

Державне бюро розслідувань вручило повідомлення про підозру волонтерці Марусі Звіробій (Олені Біленький). Дану інформацію в коментарі УНН підтвердив її адвокат Андрій Писаренко. Зокрема, відповідаючи на питання про те, чи було сьогодні вручено повідомлення про підозру Марусі Звіробій, захисник відповів ствердно. «Сьогодні крім вручення повідомлення про підозру, був допит, відбулося вручення клопотання про обрання запобіжного заходу … Слідчий попросив запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання», – розповів Писаренко після візиту в ГБР. Разом з тим, відзначається, що на допиті Звіробій був присутній президент Володимир Зеленський, про що вона сама повідомила під час спілкування з журналістами після візиту в ГБР.

«У нас Зеленський був на допиті, сказав, що він нас з Федіної не знає, проте злякався, тому вважає, що все, що було в Strim, для нього загрози», – зазначила вона.

Як відомо, 26 жовтня Софія Федина та Маруся Звіробій в ході трансляції на YouTube і в Facebook «висловлювали погрози вбивством», адресовані Зеленському. Кваліфікація їх дій – загроза вбивством щодо президента (ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу України). Через деякий час Звіробій допитали в ГБР. Вона повідомила, що на допиті запитували про Федині, про Facebook і про її ставлення до Зеленському.