Політика

ДБР зняло відео про Порошенка зі вставками «Кварталу 95» та образами «порохоботів»

0

Запис оприлюднено на сайті ДБР.

Запис починається з того, що держоргани, політичні партії та нардепи не повинні втручатися в роботу ДБР, але “деякі політики думали та продовжують думати, що для них закону не існує”.

Далі йде нарізка новинних сюжетів, в яких повідомляється про виклики на допити Петра Порошенка і нібито його неявку. Також наводяться інтерпретації ДБР причин “неявок”.

Зокрема, відео містить твердження: про спроби “старих політиків прикриватися своїм політичним статусом”, “ігнорувати допити”, “чинити політичний тиск”, “прикриватися порохоботами” і “власною дружиною”.

У відеонарізці з’являється і кадр з програми “Кварталу 95” (“ЧистоNews”) з актором студії Степаном Казаніним, який вимовляє слова: “Чхати хотів Петро Порошенко”.

У ДБР стверджують, що Порошенко “проігнорував 25 викликів” до Бюро.

Нагадаємо, 10 червня Державне бюро розслідувань спробувало вручити підозру Петру Порошенку у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Сталося це тоді, коли політик прийшов на допит до ДБР.

За словами адвокатів, оскільки вручення підозри відбувалося всупереч закону, то захист і п’ятий президент відмовилися приймати цей документ. Петро Порошенко залишив будівлю ДБР.

За твердженням слідства, Порошенко “схилив військову службову особу – голову Служби зовнішньої розвідки України до вчинення злочину, а саме перевищення ним влади та службових повноважень” (ч. 4 ст. 27 ч. 4 ст. 41 ч. 4 ст. 426-1 Кримінального кодексу України).

“Наразі слідчі ДБР розв’язують питання щодо обрання стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”, – йдеться в повідомленні на сайті Бюро.

  • П’ятий президент України Петро Порошенко порадив нинішньому главі держави Володимиру Зеленському зателефонувати Віктору Януковичу і дізнатися, чим закінчуються політичні переслідування опозиції.
  • Співробітники держохорони в порушення закону не пускали народних депутатів від “Європейської Солідарності” і адвокатів до генерального прокурора Ірини Венедіктової, до якої пройшов п’ятий президент України Петро Порошенко.

Джерело: Букви

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist