Політика

“Дебільний закон не поважаю”: депутат Миколаївської міськради від “ОПЗЖ” про державну мову

0
Депутат Миколаївської міської ради від партії “ОПЗЖ” Максим Невінчанний заявив, що не поважає мовний закон, назвавши його “дебільним”

Про це повідомляють “Никвести“.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Я в комісію з етики і законності подав депутатське звернення, щоб вони дали висновок, чи може голова комісії, основне завдання якого – проводити комісію, відволікатися від змісту і суті питань на форму, якою мовою підноситься питання. Коли мені дадуть висновок – ми можемо це питання обговорювати. Він виходить за рамки повноважень голови постійної комісії”, – сказав Невінчанний.

Голова комісії Дмитро Іванов закликав Невінчанного говорити українською, на що отримав відмову.

Потім представник “ОПЗЖ” перейшов на українську, заявивши, що “добре володіє державною мовою”, але говорити буде принципово російською.

Іванов зауважив, що Невінчанний “не поважав і не поважає комісію і мовний закон”.

“Комісію поважаю, а дебільний ось цей закон не поважаю. Точно так само не поважаю дебільні рішення уряду про підвищення тарифів, продаж землі”, – сказав Невінчанний.