Війна

Дедюхін: Знаєте, мене ковбасить і плющить? Поранений український воїн чотири доби чекав допомоги

0
Former Vice President Joe Biden gestures during the sixth Democratic presidential candidates campaign debate at Loyola Marymount University in Los Angeles, California. REUTERS/Mike Blake - HP1EFCK05VS26

Найвідоміший блоґер серед священиків Олександр Дедюхін, що є настоятелем Свято-Миколаївського храму в м. Полтава обурився новиною про те, що поранений український воїн чотири доби чекав допомоги і помер.

Про це він написав у себе на сторінці у фейсбук:

“Знаєте, мене ковбасить і плющить.

Поранений український воїн чотири доби чекав допомоги і помер. Поранення, спрага і спека зробили свою справу. Царство Небесне герою!

Говнокомандущій цюцюрон ситуацію брав під свій особистий контроль і в черговий раз потонув у власній блювоті.

На тлі цього, багаторічні ретранслятори Мордора в Україні раптово і синхронно обурюються, що порохоботи недостатньо завзято захищають півнашостого від нападок Кадирова, кажуть, мовляв, треба згуртуватися в єдиному патріотичному пориві щодо захисту найвеличнішого від зазіхань злодіїв.

Ідіть в афедрон. Нехай цього мерзенного зеленого слимака захищають всі ті, хто за нього голосував. Я максимум на що здатний, так це проводити його до літака в Чечню і простежити щоб не втік. І щоб води йому там не давали. І їжі. І температуру близько 50-ти в салоні літака зробили. А краще вище. Це я готовий взяти під особистий контроль.” – написав священик

Нагадаємо, 13 липня стало чорним днем “морської піхоти”. О дев’ятій ранку біля позицій бойовиків, де напередодні було зафіксовано скупчення військової техніки, підірвався командир групи розвідки.

Бойовики дозволили забрати тіло. Через Спостережну місію ОБСЄ гарантували режим “тиші”. Разом із бійцями по тіло вийшли і представники Спільного центру координації та контролю. І тут почалось пекло. Противник вів вогонь з трьох точок. Це була пастка. Першого бійця було поранено. Безпілотник бачив, як хлопець у білому шоломі наклав собі жгут, шукаючи укриття.

Але кидати своїх – це не про морпіхів. Вони повернулися на місце засідки, де був їхній товариш. Ймовірно, живий. До пораненого спробував дістатися польовий медик з позивним “Естонець”. Але його вбили. У неділю, 19 липня, бойовики повідомили, що поранений українець у білому шоломі, якого побачив живим безпілотник, теж загинув.

Джерело: Просвіта