Політика

Дефолт вигідний олігархам, які зможуть купити за низькими цінами державні активи – думка

0

Володимир Ар’єв заявив журналістам телеканалу «Прямий», що з-за величезної кількості поправок, внесених в так званий «антіколомойскій закон», цей законопроект, по всій видимості, не буде винесено на розгляд парламенту в ході наступного позачергового засідання Ради.

При цьому народний депутат від партії «Європейська солідарність» нагадав, що від прийняття цього проекту закону прямо залежить відновлення співпраці з “Міжнародним валютним фондом.

Ар’єв нагадав, що в чергу за допомогою МВФ вже вишикувалися близько 60 країн світу. Якщо Україна не отримає новий транш фінансової допомоги, то з високою часткою ймовірності це буде означати оголошення дефолту. Тим часом такий сценарій вигідний тільки олігархам.

Народний депутат пояснив, що якщо дійсно буде оголошений дефолт, то олігархи отримають можливість скупити державні активи за дуже низькими цінами. При цьому для простих українців розвиток подій за таким сценарієм означає тільки одне – катастрофа.

Це питання виживання держави, і тому «слугам народу» потрібно зрозуміти, якими будуть наслідки затягування голосування по «антіколомойскому закону» у другому читанні. Не варто забувати, що основна частина внесених в документ поправок виходить від фракції політичної сили президента.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16