Війна

Депутат Держдуми РФ запропонував почати “офіційні поставки” зброї на окупований Донбас

0

Якщо у США ухвалять запропонований закон про виділення $300 млн на рік на військову допомогу Україні, це може змусити Росію замислитися про постачання зброї на окупований Донбас.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на “Інтерфакс“, про це заявив голова комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції та зв’язків зі співвітчизниками Леонід Калашников.

“Я вважаю, що виділення США 300 млн доларів на військову допомогу Україні, навпаки, нам відкриває двері для того, щоб допомагати людям, по яких вони хочуть з цієї зброї стріляти – “ДНР” і “ЛНР”, – сказав він. – У таких умовах ми маємо теж право постачати зброю в ці республіки офіційно”.

Депутат пояснив, що якщо одній зі сторін конфлікту третя країна постачатиме летальну зброю, Росії нічого не залишиться, крім як захистити людей з другої сторони, “може, не військами, а хоча б поставками зброї”.

“І закрити цю тему – не соромитися поставляти зброю ДНР і ЛНР”, – запропонував Калашников.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua