Різне

Депутат РФ Макаренко: Переглянув так званий «запуск» Ілона Маска. Наявні всі факти кіновиробництва. Це просто курям на сміх, такі от «фільми»

0

Начальник відділу виконкому ММРВ по взаємодії з депутатськими групами і фракціями «Єдиної Росії» Ернест Макаренко заявив, що запуск космічного корабля Crew Dragon – фейк, а потім спростував свої слова. Про це він написав у Twitter, інформує ІнфоРезист.

“Ще раз переглянув так званий «запуск» Ілона Маска. Наявні всі факти кіновиробництва. Не знаю, чи є фейком, як із польотом на Місяць, або фальсифікована тільки частина, але в цілому, це просто курям на сміх, такі от «фільми»”, – заявив Макаренко.

У коментарях багато хто підтримав російського чиновника, але через годину він визнав, що ролик не був постановкою, при цьому додавши, що глава SpaceX Ілон Маск не в змозі “поставити це на потік”.

“Ні, я не заперечую, політ Маска дійсно був, але це все сконструйовано і витиснуте для одного такого «кіно». Вони не здатні поставити це на потік. Вони шоумени, а не серйозні і системні люди”, – йдеться в пості.

Нагадаємо, 30 травня почалася нова ера освоєння космосу: вперше за дев’ять років американські астронавти вирушили в космос не на російському «Союзі» з космодрому Байконур, а на американському кораблі приватної компанії Ілона Маска SpaceX Crew Dragon. Вже 31 травня Crew Dragon успішно пристикувався до МКС.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua