Суспільство

Депутат “Слуги народу” та топчиновниця Держпраці вигадували брехливі доноси на підприємців, щоб потім приходити з перевірками

0

Головна інспекторка Держслужби України з питань праці у Дніпропетровській області Світлана Мельничук разом із депутатом Новомосковської міськради від партії “Слуга народу” Сергієм Алєксєйченком придумували фейкові скарги на підприємців, щоб потім приходити з перевірками. Відповідне відео журналісти “Слідство.Інфо” опублікували в YouTube.

На кадрах, зроблених у вересні 2020 року у дворі будинку Мельничук, знято момент складання кількох доносів про порушення на дрібних фізичних осіб-підприємців. Усі заяви різними почерками писав друг Мельничук на ім’я Віктор. Журналісти зазначають, що він – науковий працівник університету.

Зокрема, на відео знято процес придумування скарги від нібито працівника підприємця Ельшана Самедова, який має магазини із халяльними продуктами у Дніпрі. У вигаданій заяві “працівник Коваленко”, який нібито є обвальником м’яса, просив перевірити свого роботодавця через неофіційне працевлаштування.

Надалі до нього дійсно прийшла перевірка, інформацію про це опубліковано на сайті інспекційного порталу. У коментарі журналістам Самедов підтвердив факт перевірок і виявлених порушень. Він сказав, що стажиста, який працював у магазині, не було працевлаштовано офіційно. “Ми його працевлаштували після цього”, – зазначив він.

Сама Мельничук сказала “Слідство.Інфо”, що ці ініційовані нею перевірки під вигаданими приводами – брехня, і кинула слухавку.