Суспільство

Депутат від “Партії Шарія” в Краматорську відмовився виступати українською на сесії міськради

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Лідер “Партії Шарія” в Краматорську Юрій Нікулічев відмовився виступати українською під час засідання депутатів. Про це повідомляє Kramatorsk Post, опублікувавши відео інциденту.

Нікулічев почав свій виступ російською, проте депутата перебив новообраний мер Краматорська Олександр Гончаренко і нагадав йому про те, що згідно із законодавством, депутати місцевих рад зобов’язані виступати державною.

Депутат вислухав мера, але все одно продовжив свій виступ російською. У свою чергу, Гончаренко сказав, що не має повноважень для того, щоб «щось забороняти або дозволяти депутату».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16