Суспільство

Депутат від «Слуги народу» заявила, що нардепи ОПЗЖ співпрацюють з Офісом президента

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Народний депутат від “Слуги народу” Єлизавета Ясько заявила, що багато депутатів з ОПЗЖ співпрацюють з офісом президента. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню “Новий час”.

За її словами, співпрацю партії ОПЗЖ з правлячою партією “Слуга народу” можна простежити не тільки по українській делегації в ПАРЄ, але і в цілому.

Ясько каже, що ціла низка депутатів від ” опозиційної платформи – за життя!” ”ефективно” вже зараз працюють з офісом президента. Більш того, між телевізійними каналами глави ОПЗЖ Віктора Медведчука і офісом президента налагоджена нормальна комунікація.

Крім того, Ясько заявила, що деякі депутати від фракції “Слуги народу” були в буквальному сенсі в істериці, коли дізнавалися про законопроекти про відповідальність за заперечення російської агресії або невизнання окупації Криму Росією. На її думку, така реакція “слуг” була викликана тим, що прийняття подібних законів істотно б засмутило їх промосковських товаришів депутатів.

В ОПЗЖ закликали укласти з російським “Газпромом” прямі договори на постачання газу, заявляють, що це допоможе знизити тарифи.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16