Події

Депутата-свободівця, який продав “Перший незалежний” представникам Медведчука, виключили з партії

0

Засновника і керівника ТОВ “Тайм медіа” Романа Любицького, який продав львівський телеканал “Перший незалежний” колишнім співробітникам телеканалів ZIK, NewsOne і “112 Україна”, що потрапили під санкції, так званого пулу нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука, виключили з партії, пише портал Гордон.

Про це 5 березня поінформувала у Facebook Львівська міська організація ВО “Свобода”.

“Львівська районна рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутата Романа Любицького, обраного від ВО “Свобода”. Раніше Романа Любицького було виключено з лав об’єднання”, – ідеться в повідомленні.

Місце Любицького в райраді посяде Володимир Харчук, пояснили в політсилі.

Власник “Першого незалежного” змінився 25 лютого, ним стало ТОВ “Медіахолдинг “Новини”, яке створило 100 працівників каналів Медведчука.

Президент України Володимир Зеленський увечері 2 лютого ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” Тараса Козака та телеканалів, які йому належать.

Санкції передбачають позбавлення ліцензій “112 Україна”, ZIK і NewsOne, їм наказано припинити мовлення, всю легальну діяльність медіакомпаній зупинено строком на п’ять років. Провайдери відразу почали блокувати телеканали, а ті зробили спільну заяву про “політичну розправу” і пообіцяли боротися “за своє право мовити для українців”. Вони також продовжили роботу в соцмережах і на YouTube.

3 лютого Міністерство культури та інформаційної політики України надіслало офіційний запит у YouTube про закриття акаунтів телевізійних каналів “112 Україна”, ZIK і NewsOne.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16