Політика

Депутата від “Свободи”, який продав канал Медведчуку, виключили з партії

0

Колишній власник телеканалу “Перший незалежний” Роман Любицький виключений із партійних лав ВО “Свобода”, також він втратив мандат депутата Львівської районної ради.

Про це повідомила пресслужба львівської міської організації ВО “Свобода”.

“На пленарному засіданні в п’ятницю, 5 березня, Львівська районна рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутата Романа Любицького, обраного від ВО “Свобода”. Раніше Романа Любицького було виключено з лав об’єднання”, – сказано в повідомленні.

У партій також повідомили, що в райраді Любицького замінить Володимир Харчук.

Як повідомляла “Новинарня“, раніше стало відомо, що сотня працівників каналів, які пов’язують із Віктором Медведчуком, створили медіахолдинг “Новини” зі статутним фондом 100 гривень.

За даними ЗМІ, журналісти викупили львівський регіональний канал “Перший незалежний”. Він був у власності ТОВ “Тайм медіа”, засновником та керівником якого є Роман Любицький.

Однак мовлення цього каналу 26 лютого майже одразу було заблоковано – слідом за блокуванням інших каналів “пулу Медведчука”, щодо яких було запроваджено санкції рішенням РНБО 2 лютого.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16