Різне

Депутати Держдуми РФ хочуть, щоб журналіста, який назвав Путіна “п#здою моржовою”, видали Росії

0

У Держдумі Росії вважають, що грузинський журналіст Георгій Габунія, який образив Володимира Путіна в ефірі телеканалу “Руставі-2”, має бути екстрадований до РФ і постати перед російським судом.

Про це заявив спікер нижньої палати російського парламенту В’ячеслав Володін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російське інформагентство “Интерфакс”. Подія сталася ще минулого літа, але чомусь оминула інформаційний простір.

“Це звучало на засіданні ради Думи і всі зійшлися на думці, що необхідно притягнути до кримінальної відповідальності представника Грузії, який поводивсяе по-хамськи, неналежно, ображаючи главу держави, екстрадувати його на територію Росії, щоб наш суд визначив міру відповідальності згідно із законодавством нашої країни, а далі вже ухвалюватимуть рішення, де він відбуватиме термін – на території Росії чи на території Грузії”, – сказав Володін.

Увечері в неділю, 7 липня 2019 року телеведучий “Руставі-2” Георгій Габунія почав передачу “Постскриптум” із довгого нецензурного звернення російською мовою на адресу російського президента Володимира Путіна. Серед іншого, Габунія назвав президента РФ “п#здою моржовою” і “смердючим окупантом”, а також побажав його батькам горіти в пеклі. Після звернення до Путіна, Габунія перейшов на грузинську мову.

У понеділок, 8 липня 2019 року телеканал “Руставі-2” був змушений на кілька годин перервати мовлення через акцію протесту, що відбувалася біля його офісу. Незабаром мовлення було відновлено. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua