Політика

Депутати Лерос і Юрченко побилися у Верховній Раді

0

У кулуарах Верховної Ради побилися народні депутати Олександр Юрченко і Гео Лерос. Про інцидент депутати повідомили у Facebook.

“Близько 11:30 на мене у Верховній Раді напав брехло та провокатор Гео Лєрос. .. Вони намагаються вже усунути мене не тільки політично, але й фізично…. Вказаними незаконними діями вчинено перешкоджання моїй депутатській діяльності – через госпіталізацію я позбавлений можливості голосувати за Держбюджет на 2021”, – написав Юрченко.

За словами Юрченка, нардеп напав на нього ззаду і бив ногами по голові. Він також розповів, що викликав правоохоронців і швидку допомогу.

У свою чергу Гео Лерос заявив, що Юрченко накинувся на нього з кулаками і “ксенофобськими висловлюваннями”.

Оновлення: Як пише ASPI news, між Леросом і Юрченком під будівлею ВРУ виник словесний конфлікт, який згодом переріс у бійку.

“Ніякі гроші я не брав. Щоб ви розуміли, я це доведу. Я не Деу Ланос, щоб поширювати … Ну як його там – Деу Ланос, Гео Лерос. А ви знаєте, як його звати насправді?” – говорив Юрченко.

У цей момент до нього підійшов Лерос, який “обійняв” його за шию і зі словами “Іди сюди …” спробував потягнути до себе.

“Ти не чіпай мене, будь ласка, шановний. На відміну від цієї людини, я не порушую законодавство і не розголошую таємницю слідства. Ви бачите, як ця людина поводиться. Мені неприємно, що до мене хтось підходить, чіпає”, – відповів Юрченко.