Новини

Держдума затвердила поправку про обнуління попередніх президентських термінів

0

Держдума Російської Федерації затвердила поправку, яка передбачає обнуління президентських термінів.

Її до другого читання законопроєкту про зміну Конституції внесла депутат Валентина Терешкова.

У поправці зазначено, що пропоноване в законопроєкті обмеження для однієї і тієї самої особи у вигляді двох президентських термінів «не перешкоджає особі, яка обіймала і (або) обіймає посаду президента Російської Федерації на момент набуття цією поправкою чинності, брати участь як кандидат у виборах президента Російської Федерації після внесення зазначеної редакції в текст Конституції РФ на встановлену поправкою допустиму кількість термінів, незалежно від кількості термінів, протягом яких зазначена особа обіймала і (або) обіймає цю посаду на момент набуття цією поправкою чинності».

Президент РФ Володимир Путін заявив, що пропозицію Терешкової про обнуління президентських термінів, у разі схвалення на голосуванні поправок до Основного закону країни можна буде затвердити, якщо Конституційний суд дасть щодо неї позитивний висновок.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16