Політика

Десятки тисяч парафіян РПЦ поліція Зеленського ігнорує – а мільйони звичайних людей замкнені вдома під загрозою штрафів та арештів

0

Дуже просте питання – це взагалі що? Чому мільйони людей, що втратили роботу через карантин Зеленського, поліція Зеленського заганяє в домівки, штрафує та затримує, а десятки тисяч парафінян та попів відділу ФСБ під назвою РПЦ без масок, абсолютно вільно масово порушують всі заборони? А поліція та Нацгвардія Зеленскього-Авакова робить вигляд, що нічого не сталося?

Mason Lemberg

Чи може влада пояснити чому людей без маски відловлюють в парках, де вони нікого не можуть заразити, а ці нарядні таваріщі в зелених халатах стоять без маски, без рукавиць і лізуть руками до інших людей і їм за те нічого?
Чи може влада пояснити чому за одним плавцем, який навіть теоретично не міг когогось заразити, бігає бригада з 17 міліціонерів, а тут їх 0?
Чи може влада пояснити чому мільйони людей заради суспільних інтересів і здоров’я інших, мусять залишатися вдома, без грошей, а влада в той же час зовсім ніяк не реагує на грубе порушення законів, які сама ж запроваджувала?

І це не мені ті пояснення потрібні.

Ці пояснення потрібні самій владі.

Бо саме так, порождуючи беззаконня і касти недоторканих, влада перестає бути владою.