Політика

Деякі “Слуги народу” забоялись призначати Саакашвілі віцепрем’єром

0

У ЗМІ з’явилась інформація, що колишній президент Грузії та ексочільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі не зміг переконати більшість фракції “Слуга народу” проголосувати за його призначення віцепрем’єром. Тепер він шукатиме необхідні голоси по інших фракціях, пише 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про те, що Саакашвілі не вдалося заручитися підтримкою “слуг народу”, повідомляє “Українська правда” з посиланням на власні джерела.

Загальної інформації немає, наразі триває обговорення в окремих групах.

Простежується тенденція, що ті хто сумнівалися, – стали проти. Ми ж тут не діти – Міша хоче прем’єрство, – заявляє джерело.

Рішення щодо голосування за певне питання приймають, коли є 70% підтримки фракції “Слуга народу”. За інформацією ЗМІ, зараз такої підтримки Саакашвілі не має.

Тому у нього нове завдання – збирати голоси по інших фракціях. Якщо йому вдасться отримати необхідну підтримку, наступного тижня може бути голосування щодо його кандидатури на посаду віцепрем’єра.

Нардеп від фракції “Слуга народу” Микита Потураєв заявив, що за результатами зустрічі підтримка Саакашвілі зменшилася, пише Інтерфакс-Україна.

Депутатка Олена Мошенець сказала, що питання голосування за призначення Саакашвілі віцепрем’єром залежить від результатів консультацій із іншими парламентськими фракціями, оскільки у “Слуги народу” поки що немає однозначної позиції з цього питання.

Практично дві години наша фракція “Слуга народу” спілкувалася з Міхеїлом Саакашвілі, у нас була гаряча дискусія, – сказала Мошенець.

За словами нардепки, поки що невідомо, якими будуть результати голосування. “Приблизно 50 на 50. 50% нашої фракції підтримує його, бо у багатьох був певний досвід співпраці з ним”, – сказала вона.

  • 22 квітня стало відомо, що кандидатуру Саакашвілі розглядають на посаду віцепрем’єра із питань реформ.
  • Сам політик заявляє, що готовий прийняти пропозицію, яку йому зробила українська влада.
  • Володимир Зеленський вважає, що у Саакашвілі є потенціал для підтримки уряду України.
  • За інформацією ЗМІ, не всі у фракції “Слуга народу” схвалювали можливість призначення Саакашвілі віцепрем’єром.
  • Тому вранці 24 квітня політик приїхав на зустріч з депутатами фракції “Слуга народу”, аби переконати їх голосувати за нього.