Суспільство

Діди точно воювали не за це: В РФ в аптеках на одній поличці з презервативами будуть Георгіївські стрічки (символ агресії проти України)

0

В Росії в багатьох містах продовжується масова підготовка до так званого “пабєдобєсія”, не дивлячись на жахливу епідеміологічну ситуацію. Зокрема, щорічну акцію по роздачі забороненого в Україні символу “Георгіївська стрічка” вирішили все одно провести, і залучили до цього аптеки, пише портал Порохоботські новини.

Порохоботьскі новини цитують одну з популярних газет міста Бєлгород. Далі цитата:

Героїко-патріотична акція «Георгіївська стрічка» вже стартувала в Білгородській області і по всій Росії. В цьому році, незважаючи на ситуацію з коронавірусною інфекцією, від роздачі стрічок відмовлятися не стали, вирішили провести її в іншому форматі.

Акцію вперше запустили в 2005 році завдяки ініціативі РІА «Новини» і «Студентської громади» і вирішили обов’язково провести її і до 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

За повідомленням заступника начальника департаменту внутрішньої і кадрової політики регіону Володимира Івашова, в Білгородській області стрічки НЕ роздаватимуть волонтери на вулицях. Таке рішення прийняли для того, щоб не допустити поширення COVID-19. Однак свій чорно-помаранчевий символ перемоги вже можна отримати в аптеках, заправках і на підприємствах.

Ми передали близько 10 тис. Георгіївських стрічок на автозаправні станції, на ряд підприємств, в аптеки.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist