Політика

Диктатура в Україні? Аваков створив таємний департамент поліції

0

У Нацполіції з’явився Департамент захисту інтересів суспільства і держави, але інформацію про його структуру, кількісний склад, функції і повноваження правоохоронці засекретили.

Джерело: Центр протидії корупції з посиланням на відповідь на запит

Дослівно: «На запит Центру протидії корупції у Нацполіції відповіли, що у її складі створено новий підрозділ – Департамент захисту інтересів суспільства і держави. Ні його функції, ні повноваження, ні структура не розкриваються».

Деталі: У відповіді вказали, що відомості про структуру, загальну чисельність, завдання і функції Департаменту «становлять службову інформацію».

За словами голови правління ЦПК Віталія Шабуніна, під «інтересами суспільства та держави» «може бути все, що заманеться Авакову».

Він припускає, що поліція вирішила «продовжити займатися тиском на бізнес та економіку, але вже без Департаменту захисту економіки, на ліквідації якого так піарилися, а за допомогою нового підрозділу».

За даними ЦПК, новий департамент «успадкував функції економічного», але покриватиметься за ширмою «службової інформації»».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist