Новини

Дипломат: в МЗС заявили, що готові до переговорів. На порядку денному відмова від НАТО або прийняття федералізації?

0

Український дипломат Данило Лубківський в своєму блозі зазначає, що його дуже сильно насторожили слова новоспеченого глави МЗС України Дмитра Кулеби.

Він заявив, що сьогодні влада ставить перед собою одну конкретну мету – все території, які за всіма міжнародними договорами вважаються українськими і які сьогодні не контролює українська влада, повинні бути повернуті Україні. Все інше може бути предметом для переговорів.

Данило Лубківський зазначає, його особисто дуже сильно насторожила фраза «все інше». Хотілося б дізнатися, що «все інше» може бути предметом переговорів і головне – з ким? Цікаво дізнатися у нового уряду, що є цим «всім іншим».

Курс України на членство в ЄС і НАТО може належати до цього решті? Відмова від інших суверенних прав у внутрішній і зовнішній політиці? А федералізація може ставитися до всього іншого? А інші компромісні конституційні зміни на вимогу агресора?

Дипломат підкреслює, ми все за мир і відновлення територіальної цілісності. Від нового уряду хочеться почути не тільки про цю мету.