Політика

Дипломат ЄС: “Я сказав Зеленському, що Європа – не банкомат”

0

Високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель розкрив подробиці переговорів із президентом України Володимиром Зеленським.

Про це Боррель написав у статті під назвою “Олігархи, корупція і COVID-19: про що я говорив із президентом Зеленським”, опублікованій в “Європейській правді”, інформує Цензор.НЕТ.

“Як я вже сказав президенту, ЄС не є благодійною організацією або банкоматом. Найкращий спосіб підтримати Україну для нас – це допомогти у реформуванні країни. Але лише українці власноруч можуть втілити ці реформи. Найкращим способом стабілізувати наш регіон сусідства є стабільна, заможна і демократична Україна”, – написав Боррель.

Він зазначив, що реформи в Україні сповільнилися після періоду “турборежиму”.

“Обрання Володимира Зеленського президентом у квітні 2019 року було знаком рішучої готовності українців боротися проти корупції та послабити владу олігархів у країні. Його перші місяці на посаді характеризувалися “турборежимом”, коли парламент швидко ухвалював реформи, які довго буксували на місці. Проте, на думку багатьох оглядачів, останнім часом темпи реформ сповільнилися, зокрема виконання зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію”, – написав дипломат.

Боррель також додав, що в Україні досі зберігають значний вплив олігархи. Так, їм належить більшість національних телеканалів.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist