Політика

Дипломатія Зеленського схожа на ліквідаційну комісію українського суверенітету – Гончаренко про переговори Німеччини і РФ

0

Пасивна міжнародна політика Зеленського призводить до того, що Україна перетворюється із суб’єкта в об’єкт на світовій арені.

Про це пише на своїй сторінці у мережі Facebook народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко, коментуючи переговори у Німеччині по Донбасу, в яких взяв участь заступник керівника адміністрації Путіна Дмитро Козак.

“Вчора замглави адміністрації президента РФ Дмитро Козак провів переговори в Берліні з помічником канцлера Німеччини Ангели Меркель щодо ситуації на Донбасі. Так, все правильно, сепаратні переговори про ситуацію в Україні без України. Цікавості цій зустрічі додає той факт, що Дмитро Козак перебуває під санкціями і в’їзд до ЄС йому заборонений. Як бачимо, з кожного правила є виняток. Офіційно, Німеччина не прокоментувала ані перебігу, ані результатів переговорів”, – наголошує Гончаренко.

“Наш глава МЗС Кулеба заявив, що влада знала, що ці переговори мають відбутися. Начебто тут не йдеться про переговори за спиною і наші партнери ніяких ігор не ведуть. Тоді виникає логічне запитання: якщо знали про цей візит Козака до Берліна, як можна було це допустити? Чому не протестували наші дипломати? Будь-яку спробу проведення переговорів про вирішення ситуацію в Україні без участі України потрібно присікати одразу. Інакше переведення статусу з суб’єкта в об’єкт неминуче”, – застерігає Гончаренко.

“Росіяни — майстри підкилимних ігор. Це їхнє поле. Тому Козак і шукає можливостей подібних зустрічей з Німеччиною і Францією наодинці. Якщо не реагувати на подібні спроби, то “пошук конструктивної позиції” по Україні перетворить Нормандський формат в Мюнхенську змову. Ще кілька таких кулуарних переговорів і нашої участі там взагалі не буде потрібно”, – наголошує Олексій Гончаренко.

“Здавалося б, такі очевидні речі, але доводиться їх повторювати знову і знову. Дипломатія від Зеленського ― це якась ліквідаційна комісія українського суверенітету”, – резюмує народний депутат.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна заздалегідь знала про переговори заступника голови Адміністрації президента Росії Дмитра Козака в Берліні щодо врегулювання на Донбасі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist