Суспільство

“Дискредитували дії мільйонів віруючих”, – в ОП засумнівалися в доцільності здобуття томосу

0

Заступник глави Офісу президента (ОП) Сергій Трофімов, коментуючи релігійну політику попередньої влади, заявив, що вона “просто дискредитувала дії мільйонів віруючих українців”.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону 12 травня, відео якого опубліковано в YouTube.

Трофімов сказав, що вважає предстоятеля Української православної церкви (УПЦ) митрополита Онуфрія справжнім монахом, людиною, яка “перебуває на іншому духовному рівні”.

Також заступник голови ОП зізнався, що сам є віруючою людиною і прихожанином УПЦ, проте шкодує, що за каденції попереднього президента Петра Порошенка дуже велика кількість часу була присвячена “церковним питанням”. За його словами, щодо релігії “обрано було лукавий вектор”, і “просто дискредитувалися дії мільйонів віруючих українців”.

Крім того, Трофімов розповів про своє спілкування з предстоятелем УПЦ. Він зазначив, що президент України Володимир Зеленський і він сам мали можливість спілкуватися з Онуфрієм після інавгурації, і в деяких інших випадках, а також має рідкісні зустрічі з ним.

За його словами, предстоятель УПЦ “дуже цікавий і глибокий чоловік. Він монах, людина, яка служить Богу. Він поєднує в собі такі унікальні якості як мудрість, твердість і при цьому безмежну любов до всіх. Ці речі разом не завжди живуть. Він для мене перебуває на зовсім іншому духовному рівні”.

Також Трофімов повідомив, що відвідує Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру і вважає її святинею світового масштабу.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist