Суспільство

Діти в лікарні: П’ятикласниці задля жарту підсипали проносне однокласникам на Прикарпатті

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

В одній зі шкіл Рожнятова, що на Прикарпатті, дві учениці п’ятого класу вирішили пожартувати – підсипали в газовану воду лікарський засіб для проносу “Піколакс” і пригостили однокласників.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це “Суспільному.Карпати” повідомила прессекретарка обласної поліції Христина Максимчак.

“27-го листопада в обід до Рожнятівського відділу поліції надійшло повідомлення від жителя Рожнятівського району про те, що в лікарню госпіталізували його внучку через отруєння в школі. Правоохоронці встановили, що з цього ж навчального закладу госпіталізували ще чотирьох дітей. Стан дітей задовільний, загрози життю не було”, – розповіла Максимчак.

Всі діти пили той самий напій.

Ювенальні поліцейські з’ясували, що дві дівчинки з п’ятого класу підсипали в газовану солодку воду лікарський засіб “Піколакс” і пригостили однокласників, вирішивши так пожартувати.

Правоохоронці склали протоколи за статтею 184 КК, а саме – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків з виховання дітей.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16