Суспільство

“Для мене українці й росіяни – один народ. Я не розділяю цих країн”. Зірка “Дизель Шоу” висловився про дружбу українців і росіян

0

Зірка українського гумористичного проєкту “Дизель Шоу” Сергій Писаренко у програмі Сергія Іванова “Антиподи” на YouTube-каналі ISLND TV заявив, що українці й росіяни й далі дружать, пише видання Гордон.

“Для мене це слов’яни, один народ. Я не розділяю цих країн”, – сказав він.

Писаренко додав, що народився у шлюбі українки й росіянина, тож не розрізняє цих народів.

Учасник “Дизель Шоу” підкреслив, що живе під Києвом, і тут його дім, але батьки й діти живуть у Росії.

“Чому українці та росіяни мають стріляти одне в одного? Я не можу із цим нічого зробити, але ненавидіти за це український народ я не можу. Також не можу ненавидіти росіян, тому що вони там сидять на Уралі й не розуміють, чому так відбувається. Це, на жаль, так”, – заявив Писаренко.

Він сказав, що українців і росіян “хтось сварить”.

“Прості люди будуть спілкуватися. Родичі не посваряться, хоч як намагатиметься десь і хтось. Прості люди будуть спілкуватися. Зустрічаючись в інших країнах, у Туреччині, зустрічаючись на одному пляжі, українці й росіяни, як і раніше, поруч засмагають та сідають ввечері за один стіл, посумують, вип’ють, потім потиснуть руки й роз’їдуться по своїх країнах. У якийсь момент втомиться хтось десь сварити нас, і ми спокійно будемо тиснути одне одному руки”, – заявив Писаренко.

На запитання про те, чий Крим, він сказав, що не хоче говорити про політику.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist