Суспільство

Дмитро Ярош: “”Зелені хлопчики” руйнують все, до чого торкаються”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Про тарифи і перекриття трас.

Сьогодні їхав по Україні з “точки А” у “точку Б”…

По одній із трас не зміг проїхати, бо українці її перекрили, вимагаючи зниження тарифів.

Чесно скажу – неприємно, бо довелося зробити “гак”, але вважаю вимоги цих людей абсолютно справедливими: коли мільярдери здобувають надприбутки, люди зубожіють…

“Зелена” влада і тут надурила всіх. Очікувано.

Та хвилює мене не те, що Зеленський обслуговує інтереси олігархів, імітує президента, записує відосики з Буковеля тощо.

Найбільше вражає нездатність так званої української влади чинити спротив російській агресії, протидіяти кремлівським покидькам з опзж та будувати Самостійну Соборну Державу.

Виглядає на те, що ці “зелені хлопчики”, інфільтровані російською агентурою, руйнують все, до чого торкаються, і своїми діями або бездіяльністю здають нашу Державу.

Це видно і по Фронту, і по тилу…

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Джерело: Фейсбук Дмитра Яроша

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16