Новини

“Днів три вам залишилося, поки вас не порозгонив ще”, – Бойко в розмові з міністром Миловановим анонсував його швидку відставку

0

Глава фракції ОПЗЖ Юрій Бойко заявив про те, що в середу, 4 березня, уряд буде відправлено у відставку.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Бойко заявив в ефірі передачі “Свобода слова Савіка Шустера”.

Ставлячи запитання міністру економічного розвитку і торгівлі Тимофію Милованову, Бойко заявив: “Днів три вам залишилося, поки вас не порозгонив ще. Що ви зробите за ці три дні?”

На уточнююче запитання ведучого, звідки у нього така інформація, Бойко заявив: “У нас у середу буде позачергове засідання. Я сподіваюся, що їх відправлять у відставку. У будь-якому разі ми за це проголосуємо. З доброю душею”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16