Суспільство

“Дно пробито”: Печерський райсуд Києва скасував підозру Кузнецову, який напав на Стерненка

0

Печерський райсуд Києва скасував підозру Івану Кузнецову, який був одним із тих, хто напав на екслідера Правого сектора в Одесі Сергія Стерненка. Під час нападу на Стерненка Кузнецов загинув.

За словами Стерненка, вчора суддя Печерського райсуду Підпалий “на прохання адвоката Портнова і за сприяння Авакова скасував підозру Івану Кузнецову, який за $1000 напав на мене біля мого будинку”. Кузнецов загинув під час нападу від поранень, завданих Стерненком, передає Цензор.НЕТ.

“Сьогодні суддя Шевченківського районного суду Циктіч не дав дозвіл на затримання спільника Кузнецова Олександра Ісайкула, який 17.03.2019 втік з України”, – написав Стерненко.

“Думаю, наприкінці виявиться що я винен у тому, що вони на мене напали, бо я протистояв Труханову (мер Одеси. – Ред.) і той був змушений замовляти напади на мене”, – заявив Стерненко.

Він нагадав, що апеляція на його арешт буде 26 червня.

У коментарях під постом Стерненко також звернувся до Генпрокурора Ірини Венедіктової: “Як справи? Скільки коштує відмазування тітушок і замовників убивств”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist