Суспільство

Добкін: Слава бацькові Лукашенку. Давив, давить і нехай далі давить

0

Колишній народний депутат, ексголова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в авторській програмі засновника інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитра Гордона заявив, що підтримує президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Говорячи про ставлення до двох Майданів в Україні, журналіст навів як приклад протести в Білорусі, на що Добкін заявив: “Слава бацькові Лукашенку. Тиснув, тисне і нехай далі тисне”.

Він висловив думку, що білорусі на виборах усе-таки віддали перевагу чинному президенту.

“Бацьку вибрали. Бацька просто вирішив, що він повинен мати у відсотковому співвідношенні більше, ніж цар… Помилився, звісно. Йому б вистачило 51%”, – зазначив Добкін.

Політик нагадав, що в усі часи були різні покарання для народу, бо “кожна влада себе захищає”.

Відповідаючи на коментар Гордона, що зараз у Білорусі силовики б’ють і ґвалтують протестувальників, Добкін сказав: “Я прошу. Приберімо це “ґвалтуємо”… Не хочу говорити, брехня чи не брехня. Дебілів вистачає скрізь: і серед тих, хто б’ється об владу, і тих, хто владу захищає. Приберімо це. Тих, хто ґвалтує, – їх потрібно самих зґвалтувати цими самими кийками. Тут я взагалі навіть без нічого. Але ті, хто стрибає, – молоді, гарні – а де вони будуть за три-чотири роки, якщо не буде Лукашенка?”

На його думку, молодь, яка протестує, рано чи пізно поїде працювати в Польщу чи Росію.

“І скажи мені, будь ласка, а яке їхнє право, якщо вони не бачать свого майбутнього в цій країні, де вони живуть – у Білорусі, – кидатися на владу, яка забезпечує тих, хто виїхати не може, – літніх людей, бюджетників тощо?” – резюмував Добкін.