Політика

Добкін: В Україні ми – політики, а в Росії ми – г#вно

0

Колишній глава Харківської ОДА і член “Партії регіонів”, чинний кандидат у мери Харкова Михайло Добкін заявив, що не збирався після Революції Гідності переїжджати в Росію.

Про це він розповів в інтерв’ю LB.ua, передає Цензор.НЕТ.

“Яка Росія? Що мені там робити!? Я пройшов через свій коридор пекла, але сьогодні ми тут – політики, а там ми – г#вно, колаборанти”, – зазначив Добкін.

При цьому він розповів, що після харківського з’їзду (де збиралися депутати всіх рівнів південно-східних областей і Криму – Ред.) 22 лютого 2014 року він їздив в Бєлгород, але щоб побачитися з сім’єю, яку вивіз туди трохи раніше.

“Я поїхав до сім’ї. Я дружив з мером Бєлгорода Василем Потрясаєвим і перше, що зробив – попросив його тимчасово прихистити мою сім’ю. Я переночував з ними і домовився з Геною зустрітися на кордоні. Пів ночі говорив з дружиною і зрозумів, що якщо зараз не повернуся (в Україні – ред.), то вже ніколи не повернуся”, – розповів Добкін.

“Так. Я не суперпатріот, але не розумів, як жити без України – занадто багато з нею пов’язувало. Та й не хотілося тікати, як Віктор Федорович”, – зазначив політик. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist