Суспільство

“Добрий ранок”: Активісти привезли Зеленському у Феофанію асфальт

0

Активісти до річниці Революції Гідності провели автопробіг до президента Володимира Зеленського, який проходить лікування від коронавірусу в лікарні “Феофанія”. Про це повідомляє “5 канал”.

Уточнюється, що організаторами акції був “Рух опору капітуляції”.

“Ми їдемо в “Феофанію”, де Зеленський з ВІП-палати записує свої відосики. Якщо президент до того моменту звідти втече – поїдемо шукати його додому, на дачу, в ОП, якщо поїде в іншу область – наші активісти знайдуть його і там”, – заявили учасники.

При цьому організатори автопробігу попросили учасників брати у Феофанію до Зеленського шматки асфальту і шини. Таким чином вони хотіли показати, що Зеленський замість закупівель ліків проти коронавірусу і апаратів штучної вентиляції легенів для боротьби з пандемією “підсунув людям дороги”.

Перед пробігом на Європейській площі пройшов мітинг, на якому протестувальники скандували гасла “Путін – х..ло, Зеля – ссикло” та “Імпічмент, суд і в’язниця”.

Після приїзду до Феофанії активісти зібралися біля прохідної на територію лікарні.

При цьому прохідна в корпус, де лікується Президент Зеленський, була перекрита, а на територію були стягнуті кілька автобусів з силовиками.

Учасники протестів насипали на свої плакати землі і асфальту, утрамбували все це ногами і запалили фаєри. Після цього акція завершилася.

  • Зеленський у річницю Революції Гідності заявив, що для політиків революція є “шляхом до бажаних крісел”.

Джерело