Новини

Дочка Ківи виграла конкурс на посаду керівника Департаменту в Полтавській міськраді як єдиний кандидат

0

Дочка нардепа від ОПЗЖ Іллі Ківи Катерина виграла конкурс на посаду директора Департаменту з питань реєстрації в міськраді Полтави.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє НВ.

3 березня конкурсна комісія визнала її переможницею конкурсу на заміщення вакантної посади. Вона була єдиною, хто подав документи на конкурс.

За даними комісії, Ківа успішно склала тестове завдання і виконала три практичні завдання на “добре”, “відмінно” і “добре”, вона отримала 23 бали з 25 можливих.

Дочку нардепа рекомендуватимуть на призначення директором департаменту.

Також дивіться: “Раби заграють перед своїми господарями”, – нардеп ОПЗЖ Ківа в ефірі кремлівських пропагандистів розповів про “колонізацію” України “посольством США”. ВIДЕО

На початку лютого Ілля Ківа підтвердив, що документи на конкурс подає його 27-річна дочка, пише видання “Полтавщина”.

“Вона доросла, їй 27 років. Вона самостійно прийняла це рішення. Якщо виграє конкурс – буде працювати. Чи не виграє – займеться чимось іншим”, – зазначив нардеп.

Катерина Ківа навчалася у Харківському національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого та у Національній академії внутрішніх справ у Києві. З 2017 року Катерина працювала в органах поліції. Спочатку інспектором відділу Департаменту протидії наркозлочинності. Остання її посада — старший інспектор відділу організації відбору та проведення атестування. Катерина звільнилася з посади у департаменті кадрового забезпечення поліції у вересні 2020 року.

Згідно з поданою декларацією, Катерина Кива має квартиру в Києві площею 49 м², яку придбала за 286 тисяч гривень. Також вона є власницею автомобіля Mazda 3 Touring 2018 року випуску, який коштує 631 тисячу гривень.

За 2020 рік Катерина Кива отримала 241 тисячу гривень заробітної плати. Також вона задекларувала грошовий подарунок у 57 тисяч гривень.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16