Новини

Догрався: на Дубінського подали до американського суду

0

Українсько-американський бізнесмен Алекс Ровт подав позов до суду на Олександра Дубінського за його допис у Фейсбуці, відеоблог «Дубінізми» в ефірі «1+1» та сюжет у програмі «Гроші» на «1+1».

Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів колишній народний депутат, правник Геннадій Москаль, який збирається представляти інтереси Алекса Ровта в суді.

Позов було подано через допис нардепа Дубінського від 30 січня, в якому йдеться, що бізнесмени з США Алекс Ровт та Імре Пак замішані в корупційних схемах щодо Одеського припортового заводу.

Геннадій Москаль заявив, що в 2018 році суд Будапешта визнав дану інформацію щодо нібито корупційних дій Алекса Ровта й Імре Пака недостовірною, а угорського журналіста Надь Мартона за розповсюдження недостовірної інформації щодо Ровта й Пака було засуджено до громадських робіт.

«Житель Нью-Йорка Алекс Ровт подав позов до суду про захист честі, гідності та ділової репутації, а також спростування недостовірної інформації щодо нього, поширеної паном Дубінським. Юридичний супровід в суді разом із групою адвокатів здійснюватиму я — тож чекаю на аргументи шановного «слуги» в суді, а не у Фейсбуці», – написав Геннадій Москаль.

3 лютого в програмі «Гроші» та каналі «1+1» вийшов сюжет про те, що люди Алекса Ровта нібито збиралися заплатити 5 млн долларів за посаду директора Одеського припортового заводу. Схожий сюжет вийшов і в блозі «Дубінізми», що виходить на «1+1».

Геннадій Москаль повідомив, що Алекс Ровт звернувся до суду з позовом про захист честі та гідності, а також спростування недостовірної інформації й щодо дезінформації, викладеної на телеканалі «1+1» (у програмах «Гроші» та «Дубінізми»). За його словами, крім самого пана Дубінського, співвідповідачами у справі є й автори програми «Гроші» та канал «1+1».

«Також повідомляю, що з аналогічним позовом Алекс Ровт звернувся і до суду в США, оскільки громадяни цієї країни мають право на судовий захист в тому числі й стосовно правопорушень, скоєних стосовно них в інших країнах», – йдеться в дописі.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16