Суспільство

«Докази знайшлись»: Генпрокурор підписала підозру Юрченку

0

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова підписала підозру депутату Олександру Юрченко в скоєнні злочинів, зафіксованих Національним антикорупційним бюро України.

Про це з посиланням на власні джерела повідомив член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі.

“Як повідомили наші інсайдери, генпрокурор Ірина Венедіктова підписала підозру депутату Олександру Юрченко в скоєнні злочинів, зафіксованих НАБУ”, – йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що ще 15 вересня Венедіктовій не вистачало доказів, щоб підписати підозру Юрченко. Генпрокурор говорила, що отримала лист від керівництва НАБУ за підозрою без матеріалів кримінального провадження.

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist