Політика

Донік: «Люди, які прийшли до влади одразу знали, що вони тут тимчасово»

0

Роман Донік підкреслив на своїй сторінці в «Фейсбук», що особисто він не бачить ні довіри до нинішньої влади, ні якоїсь пов’язаної з цими людьми впевненості. За словами волонтера, особисто він очікує від кожного дії Володимира Зеленського та членів його команди якоїсь х* йні, чогось такого, що в перспективі ще серйозніше погіршить ситуацію, повідомляє Replyua.net.

Доник заявив, що не довіряє Зеленському як главі держави. Більш того – ставлення до нинішнього президента не просто критичне, а негативно-критичне. Адже владі потрібно довіряти. Не варто забувати, що саме влада визначає зовнішньополітичний курс країни, а громадяни утримують її, сплачуючи податки.

Тим часом у всьому, що робить Зеленський, проглядається якийсь підступ. Дуже хочеться вірити, що президент реалізує свої обіцянки, і ми побачимо конкретні результати, але таких явно не спостерігається.

Спроба якось розігнати оптимізм в прагненні знайти хоч якісь поліпшення і досягнення закінчується жорстким ударом в бетонну стіну реалій. Красти в країні стали навіть більше. В Україні взагалі ще не було подібного пизд*ца, навіть за часів президентства Віктора Януковича. Просто люди, які прийшли до влади, прекрасно розуміють – вони тимчасові виконавці, і завтра все може закінчитися з гучним тріском. Тому ці люди гребуть під себе, як в останній день.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist